Yayın

ÇERÇEVE DERGİSİ NEDİR?

İş dünyası başta olmak üzere, ülke gündemi, ekonomi ve toplumsal konular üzerine analizlerin yer verildiği Çerçeve Dergisi’nin içeriği; ülke ve dünya gündeminde yaşanan gelişmeler doğrultusunda farklı konulara ilişkin hazırlanan görüş yazılarının yanı sıra, MÜSİAD tarafından düzenlenen organizasyonların ve belirli konuların detaylı şekilde ele alındığı dosya haberlerden oluşmaktadır.

Ticaret hayatının; iş insanlarının karşısına çıkan engellerden,  değişen dünya dengeleri karşısında iş dünyasının tutumuna kadar geniş bir düzlemde incelendiği Çerçeve Dergisi’nde, aynı zamanda düşünce hayatına ilişkin incelemeler de yer almaktadır.

... DEVAMINI OKU

ÇERÇEVE 81. SAYI
(TEMMUZ-Ağustos'17)

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan Çerçeve Dergisi’nin temmuz-ağustos sayısı yayınlandı.

Yeni Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan önderliğinde düzenlenen basın toplantısıyla MÜSİAD, yeni dönem projelerini açıkladı. Buna göre, MÜSİAD’ın gelecek vizyonu kapsamında nitelik ve nicelik bakımından birbirinden kıymetli projelerin belli bir takvimle hayat geçirilmesi sağlanacak. Bizler de Çerçeve dergisinin 81. Sayısında “MÜSİAD Yeni Dönemde Yol Haritasını Belirledi” başlıklı kapak konumuzla MÜSİAD’ın gelecek vizyonundaki bazı projelere yer verdik.

Çerçeve dergisi, MÜSİAD’ın kuruluşundan bir yıl sonra hayata geçirilmiş ve aradan geçen çeyrek asırda MÜSİAD’ın sesi olmuş bir yayındır. Yeni dönemde girişimcilik ve yeni fikirlerden faizsiz ekonomi çalışmalarına, KOBİlerle ilgili konulardan proje ve devlet teşviklerine dair konularımızı sizlerle buluşturacağız.

Bu say
ımızda sizlerle MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan ile yeni dönem çalışmalarına dair yaptığımız röportajımızı paylaştık. Aynı zamanda da yeni yönetim kurulu üyelerimizi tanıttık. MÜSİAD’ın yeni dönemde başlattığı ticaret ve ihracat seferberliğine, istihdam ve faizsiz ekonomi üzerine hayata geçirmeyi planladığı projelerine yer verdik.

... DEVAMINI OKU DOSYAYI İNDİR
TÜM YAYINLAR

TÜM YAYINLAR