Yayın

ÇERÇEVE DERGİSİ NEDİR?

İş dünyası başta olmak üzere, ülke gündemi, ekonomi ve toplumsal konular üzerine analizlerin yer verildiği Çerçeve Dergisi’nin içeriği; ülke ve dünya gündeminde yaşanan gelişmeler doğrultusunda farklı konulara ilişkin hazırlanan görüş yazılarının yanı sıra, MÜSİAD tarafından düzenlenen organizasyonların ve belirli konuların detaylı şekilde ele alındığı dosya haberlerden oluşmaktadır.

Ticaret hayatının; iş insanlarının karşısına çıkan engellerden,  değişen dünya dengeleri karşısında iş dünyasının tutumuna kadar geniş bir düzlemde incelendiği Çerçeve Dergisi’nde, aynı zamanda düşünce hayatına ilişkin incelemeler de yer almaktadır.

... DEVAMINI OKU

ÇERÇEVE 80. SAYI
(MAYIS-HAZİRAN'17)

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan Çerçeve Dergisi’nin mayıs-haziran sayısı yayınlandı.

Bu sayımızın kapak konusunu, MÜSİAD 24. Olağan Genel Kurulu olarak belirledik. Genel Kurul ve Geleneksel MÜSİAD İftarıyla ilgili bilgiler, çarpıcı detaylar ve fotoğrafları sizlere sunuyoruz.

 

80. sayımız, bir tarihî gelişmenin daha ertesine denk geldi: 16 Nisan Referandumu! Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin milletimiz tarafından kabul gördüğü bu referandumun önemini, MÜSİAD olarak üyelerimize ve tüm iş dünyasına elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık. MÜSİAD, bu referandum sürecinde Genel Başkan önderliğinde ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerinin nefesi yettiğince, her fırsatta sistem değişikliğinin önemine dikkat çekti; il il gezerek “Gelecek Senin, Sahip Çık” dedi. Farklı bakış açılarıyla çözüm önerileri üreten Çerçeve dergisinin 80. sayısında, “Gelecek Senin, Sahip Çık” dosya konusuyla huzurlarınızda olmanın heyecanını yaşıyoruz. Dosyamızda, bu süreçte ortaya konan çabalar ve alınan reaksiyonlara yönelik tüm detayları sizinle paylaşacağız.

 

Ayrıca bu sayımızda, MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanı Engin Akdağ ile detaylı bir röportaj da yer alıyor.

... DEVAMINI OKU DOSYAYI İNDİR
TÜM YAYINLAR

TÜM YAYINLAR