Yayın

İŞ VE YÖNETİM SERİSİ NEDİR?

MÜSİAD, 32 yıllık yolculuğunda değerleri doğrultusunda yürüttüğü faaliyetlerini yalnızca bir ‘iş adamları derneği’ kapsamıyla sınırlandırmamıştır. Aynı zamanda akademiyle ilişkisini devam ettirmiş, şimdiki ve gelecekteki iş adamlarına rehberlik edecek, onlara yön verecek eserlerin yayımlanmasına zemin hazırlamıştır. Bu doğrultuda, dokuz kitaptan müteşekkil olan seri erdemli ticaretten aile şirketi yapılanmasına, ortaklık kültüründen fuar rehberine kadar geniş bir yelpazeyi barındırıyor. Türkiye’yi yepyeni ufuklara taşıyabilme misyonumuz doğrultusunda ‘Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji’ ilkesine yatırım yaparken; gelecek nesillere çok daha üretken ve refah bir Türkiye miras bırakabilmeyi hedefliyoruz.

... DEVAMINI OKU

ERDEMLİ TİCARET

MÜSİAD Akademi’nin koordinatörlüğünde ve İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliğiyle hazırlanan “İş ve Yönetim” serisinin ilk kitabı “Erdemli Ticaret” yayımlandı.

MÜSİAD Akademi’nin koordinatörlüğünde ve İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliğiyle hazırlanan “İş ve Yönetim” serisinin ilk kitabı “Erdemli Ticaret” yayınlandı. İstanbul ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Torlak tarafından kaleme alınan eser, kılavuz niteliğinde bir başucu kitap olacak eserle; erdemli ticaret kavramını teorik ve pratik olarak anlayarak içselleştirmeyi ve MÜSİAD üyelerinin ticaret ve iş yapma kültürüne katkı sağlamayı amaçlıyor.

... DEVAMINI OKU DOSYAYI İNDİR
TÜM YAYINLAR

TÜM YAYINLAR